Pendrive z grawerem – reklama w nowoczesnym stylu

przez | 26 czerwca 2019

Upominki reklamowe to nie tylko długopisy czy koszulki. Dzisiaj firmy rozdają swoim klientom także wiele innych typów gadżetów, w tym także pamięci przenośne typu pendrive.

Pendrive to niewielka pamięć przenośna podłączana do USB, która wyposażona jest w pamięć typu flash. Doskonale sprawdza się przy przenoszeniu różnych plików – zdjęć, filmów, dokumentów. Nowoczesne pamięci pendrive są w stanie pomieścić nawet kilkaset gigabajtów danych!

Obecnie, gdy cena pamięci przenośnych pendrive nie jest już tak wysoka jak kiedyś, stały się one także ciekawym pomysłem na upominek reklamowy. Można kupić specjalne pendrive z grawerem czy z nadrukiem, które pełnią także świetnie rolę przenośnej reklamy. Takie gadżety oferuje także firma GiftLogo.

Jak wybrać dobre pendrivy reklamowe? Ile trzeba będzie za nie zapłacić? Zapraszamy do sprawdzenia!

Pendrive z grawerem – co wybrać?

Praktyczny gadżet taki jak pendrive dostępny jest obecnie w wielu wariantach do wyboru. Różnią się one pomiędzy sobą nie tylko swoim wyglądem zewnętrznym, ale również zastosowanymi podzespołami, co wpływa także na ich szybkość pracy oraz trwałość.

Gdy chcemy podarować dobry pendrive z logo, który będzie dla firmy dobra reklamą, warto szukać wysokiej klasy modeli typu USB 3.0 (SuperSpeed), które pozwalają na najszybszy transfer danych. W sprzedaży znajdziemy jednak najwięcej pendrive USB 2.0 (High Speed), które także zapewniają dobry, ale wolniejszy transfer danych, zwłaszcza przy dużych plikach.

Kolejna kwestia to pojemność pamięci przenośnej. Im większa pojemność pamięci, tym więcej plików można na nim pomieścić. Pojemność powiązana jest także z ceną pamięci, dlatego też za te o większej pojemności trzeba będzie zapłacić więcej.

Aktualnie najczęściej spotykane pojemności pamięci pendrive to:

  • pendrive z grawerem 2GB
  • pendrive z grawerem 4GB
  • pendrive z grawerem 8GB
  • pendrive z grawerem 16 GB
  • pendrive z grawerem 32GB
  • pendrive z grawerem 64GB

Ważny jest też wygląd zewnętrzny. Obecnie pamięć przenośna typu pendrive może mieć różnorodne postaci. Przykładowo, możemy wybrać drewniany pendrive z grawerem wykonany z drewna bambusowego, pendrive obity skórą, pendrive przypominający klucz, pendrive w formie karty czy też pendrive ukryty w długopisie albo w opasce na rękę.

Grawer na pamięci pendrive

Aby pamięć przenośna pendrive mogła być skutecznym gadżetem reklamowym, warto umieścić na niej logo czy nazwę firmy.

Grawerunek na pamięci wykonuje się najczęściej technologią laserową, która pozwala na uzyskanie precyzyjnego i trwałego efektu według dostarczonego przez klienta projektu. Projekt może przygotować też firma, która wykona zlecenie na pamięci.

Taki gadżet doskonale nadaje się jako upominek dla pracowników, kontrahentów czy pracowników. Można zamówić też pendrive z grawerem w pudełku czy na smyczy, który od razu nadaje się do wręczenia.

Ile kosztuje pendrive z grawerem?

Jeżeli chcemy zakupić pendrive z logo cena tego rodzaju gadżetów wcale nie jest bardzo wysoka!

Możemy wybrać pendrive z grawerem tanio o mniejszej pojemności i niższej prędkości zapisu i odczytu 2.0 za kilkanaście złotych. Gdy chodzi o pendrive 3.0 z grawerem, wtedy cena będzie już wyższa i wyniesie do około 60 złotych.

Dokładne ceny można znaleźć już teraz na stronie internetowej firmy GiftLogo, która dostarcza wysokiej jakości pendrivy reklamowe z personalizacją już w 24 godziny!